Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ ГЕНЕРАТОРІВ

Генератори є надзвичайно корисними пристроями для забезпечення електропостачання в будь-який час, особливо в умовах надзвичайних ситуацій, коли електрика може бути відключена. Якщо у вас є бензиновий або дизельний генератор, то з часом вам можуть знадобитися запчастини для його ремонту або заміни.

Компанія «ГЕКО-ЦЕНТР» є провідним постачальником запчастин для бензинових та дизельних генераторів у Україні. Компанія пропонує широкий асортимент запчастин для генераторів різних виробників, включаючи такі відомі бренди, як Honda, Yamaha, Briggs & Stratton, Baudouin, RICARDO, Mitsubishi, Perkins, SDEC, FAWDE, KUBOTA  та інші.

Незалежно від того, яка запчастина вам потрібна - стартер, генератор, фільтр повітря, свічки запалювання або щось інше «ГЕКО-ЦЕНТР» має все, що вам потрібно. Компанія гарантує якість всіх запчастин, які продає, тому ви можете бути впевнені, що ви отримаєте найкращу продукцію.

Окрім того, «ГЕКО-ЦЕНТР» має професійний технічний персонал, який може надати вам необхідну консультацію та допомогу у виборі правильної запчастини для вашого генератора. Крім того, компанія пропонує швидку доставку до будь-якої точки України, тому ви можете бути впевнені, що ваші запчастини будуть доставлені вчасно.

Якщо ви шукаєте якісні запчастини для вашого бензинового або дизельного генератора, то зверніться до компанії «ГЕКО-ЦЕНТР».

Залишились питання?

Отримай консультацію!