Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

РЕМОНТ БЕНЗИНОВИХ ГЕНЕРАТОРІВ

Бензинові генератори є незамінними установками для забезпечення безперебійного живлення електромереж у разі аварійного відключення електроенергії. Проте, як і будь-яка техніка, бензинові генератори можуть вийти з ладу та потребувати ремонту. У цій статті ми розглянемо основні причини поломок бензинових генераторів та способи їх ремонту.

Якщо генератор не працює належним чином, то генератор не зможе виробляти електроенергію, що може призвести до відмови генератора в цілому. Причини проблем з генератором можуть бути різними, включаючи зношення чи пошкодження статора, ротора, діодів або обмоток, а також неправильну настройку регулятора напруги.

Зношення або пошкодження статора та ротора можуть виникнути в результаті довгого використання генератора без належного обслуговування, використання низькоякісних запчастин або внаслідок відключення струму відразу після завершення роботи генератора. Діоди також можуть вийти з ладу в результаті надмірного навантаження або низької якості електричних приладів, які підключені до генератора. Неправильна настройка регулятора напруги може призвести до зниження чи збільшення напруги, що може вплинути на роботу приладів, підключених до генератора.

Щоб вирішити проблеми з виробленням електроенергії, необхідно провести діагностику генератора та визначити причину поломки. Після цього можна відремонтувати пошкоджені деталі або замінити зношені компоненти генератора. Для попередження подібних проблем рекомендується регулярно обслуговувати бензиновий генератор та використовувати якісні запчаст

Залишились питання?

Отримай консультацію!