Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Про нас

Шановні панове!

Пропонуємо розглянути нашу компанію як постачальника генераторного обладнання

ТОВ «ГЕКО-Центр» засновано у 2004 році як інжинірингову компанію Холдингу ВКП «ЕСКО» для вирішення завдань постачання електроенергії на об'єкти будь-якої складності. Орієнтири було взято на сучасні Європейські технології.  За цей час ми збільшили чисельність висококласного персоналу, організували потужний сервісний центр та втілили багато проєктів у сфері електроенергетики.

Електростанції «ГЕКО-Центр» працюють на всіх найбільших залізничних вузлах України, забезпечують надійне живлення Міністерства з надзвичайних ситуацій і здійснюють резервне енергозабезпечення лікарень, операторів стільникового зв’язку, металургійних комбінатів та інших господарських та промислових об’єктів.

Наша компанія є власником торгової марки генераторного обладнання і джерел безперебійного живлення  «EnerSol», яке виготовляється за технічними умовами ТОВ «ГЕКО-Центр» на заводах-партнерах в Європі, Туреччині та Китаї, а також офіційним представником в Україні Європейських виробників: GEKO (Німеччина), RID (Німеччина), ENDRESS (Німеччина), CGM (Італія).

Ми ведемо зовнішньоекономічну діяльність та прямий імпорт, тому не маємо проблем із логістикою. Заручившись підтримкою таких потужних та досвідчених виробників як GEKO (Німеччина) та GENMAC (Італія), ми гарантуємо інженерні та енергетичні рішення задач будь-якої складності.

Компанія «ГЕКО-Центр» проєктує, виготовляє та постачає електроустановки та генераторне обладнання під індивідуальні потреби кожного клієнта. Ми виконуємо повний цикл робіт та маємо будівельну ліцензію. Сервісний центр ТОВ «ГЕКО-Центр» виконує енергоаудит, ремонт, монтаж, демонтаж, встановлення, підключення, пусконалагоджувальні роботи, автоматизацію, гарантійне та післягарантійне обслуговування генераторного обладнання.

Нашими постійними клієнтами та замовниками є: ПАТ «Київський вітамінний завод», ПАТ «Укртелеком», ПАТ «Київоблгаз», Медичні установи України, підприємства «Теплокомуненерго», «НАБУ», ГУ СБУ у м. Києві та Київській області, УКБ «Житомирська міська адміністрація», ПАТ «Українська залізниця», ДП «Морський торговельний порт «Південний», ДКП «Дніпроавтоміст», підприємства ТОВ «МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ», ПрАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ»; ПАТ "ММК ім. Ілліча", ПрАТ "Авдіївський коксохімічний завод", ТОВ "МЕТІНВЕСТ-Промсервіс", промислові підприємства групи "Приват" та інші.

Переваги нашого обладнання перед обладнанням інших постачальників:

Все наше обладнання сертифіковане в Україні та має авторизовані сервісні центри.

Наша мета - не просто продати обладнання, а спроєктувати та побудувати систему, яка буде відповідати всім вимогам клієнта.

Ми гарантуємо Вам надійну європейську якість та бездоганний сервіс!