Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Поповнення асортименту та довгоочікуваний електротранспорт

Останнім часом асортимент каталогу "ГЕКО-центр" суттєво зріс. З'явилися нові дизельні та бензинові генератори різної потужності спеціально під різні завдання. Виходить все більше продукції нашої власної торгової марки EnerSol, при розробці якої ми врахували всі ваші запити та потреби.

На сайті ви знайдете джерела безперебійного живлення, стабілізатори напруги, зварювальні та газові генератори, електрощитове обладнання, альтернативні джерела енергії та багато іншого. Все для постачання об'єктів різної складності за Європейськими технологіями та стандартами!

Що ми пропонуємо?

Окрім власної торгової марки EnerSol ми офіційно представляємо провідних європейських виробників – GEKO (Німеччина) та GENMAC (Італія). У каталозі є генератори ENDRESS, CGM, RID – і це межа.

Це вже не перше та далеко не останнє розширення асортименту продукції «ГЕКО-центр»! З'являються нові сучасні рішення та перевірені партнери. Ми постійно працюємо над тим, щоб пропонувати вам найнадійнішу та найякіснішу продукцію на українському ринку. За більш ніж 15-річний досвід роботи ми точно знаємо, як вирішити будь-яке завдання та як ефективно та правильно використовувати енергію!

Електротранспорт EnerSol – швидко та зручно!

Крім розширення основного асортименту, у нас з'явилися й інші довгоочікувані новинки. Тепер у каталозі є новий розділ – електротранспорт. У ньому ви знайдете:

  • Швидкі, компактні та практичні гіроборди EnerSol для активного відпочинку чи прогулянок із друзями. Відмінна альтернатива скейтборду та роликам у сучасних міських умовах!
  • Зручні складні електровелосипеди EnerSol, які можна скласти навпіл і легко зберігати в квартирі або перевозити в машині.
  • Надійні та легкі електросамокати EnerSol, які майже не займають місця, не вимагають спеціальних навичок та підійдуть навіть новачкам.