Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Основні відмінності Джерела Безперебійного Живлення (UPS) від Повербанку (Powerbank).

  1. Призначення. ДБЖ та Повербанк мають абсолютно різні призначення. ДБЖ призначений для короткочасної роботи, щоб безпечно завершити роботу на комп'ютері або дочекатися, коли підключиться генератор.

Повербанк призначений для постійної роботи, тобто його задача накопичувати енергію та віддавати її постійно.

  1. Батареї. ДБЖ комплектуються акумуляторами типу GEL або AGM, а Повербанки - літій-іон або літій-ферум. Головна їх відмінність глибина розряду, в ДБЖ вона не може бути нижчою за 30%, а літієві можуть розрядитися до 80%, що дозволяє віддавати більше накопиченої енергії. Також важливим фактором є кількість циклів (або термін служби батареї), у батарей ДБЖ 600 циклів (це у дуже хороших), у літієвих досягає 6000 циклів.

 

  1. Економія. Повербанки використовують для економії, їх можна налаштовувати на нічний тариф, тоді вони вночі накопичуватимуть дешевшу енергію, а вдень віддаватимуть її споживачам. Також до них можна підключати сонячні панелі для накопичення енергії сонця. ДБЖ недоцільно використовувати для цих цілей через властивості акумуляторних батарей.
  1. Розміщення. ДБЖ примхливі до кліматичних умов, для їх використання необхідно підтримувати певну температуру: влітку – охолоджувати, взимку не – допускати мінусових температур. Сучасні Повербанки не чутливі до перепадів температур, їх можна ставити в приміщення, що не опалюються,  і не кондиціонуються.

 

Висновок: ДБЖ нічим не гірше і не краще за Повербанк, вони створені для вирішення різних завдань.