Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Новий каталог 2020 року продукції ТМ «EnerSol»

Торгова марка «EnerSol» здійснила перші кроки у 2013 році з генераторного обладнання . Після багаторічного досвіду у продажах та підключенні електростанцій в Україні стали зрозумілі всі технічні потреби споживачів генераторного обладнання. Щоб рухатися далі, потрібно було вийти за межі кордонів та створити ширший асортимент потреб кожного клієнта.

Після успішного старту та позитивних відгуків, було ухвалено рішення розширити асортимент ще більше та отримати новий досвід. Тому сьогодні ми маємо найбільший вибір генераторного обладнання в Україні.

Щороку продукція ТМ «EnerSol» модернізується на провідних заводах Німеччини, Італії, Туреччини та Китаю для досягнення ідеального співвідношення ціни та якості. Виробництво здійснюється на високотехнологічних заводах із тестуванням кожного виробу, щоб задовольнити користувача та покращити якість наданих послуг. Якість та технічні характеристики ретельно підібрані таким чином, щоб відповідати всім європейським стандартам та Державним нормам.

У 2019 році в асортименті ТМ «EnerSol» з'явилися нові групи товарів: компресорна та легка будівельна техніка, нарізувач швів та вібратори для бетону.

Широкий модельний ряд ТМ «EnerSol» дає можливість обрати необхідне обладнання для різних сфер застосування, а мережа сервісних центрів по всій Україні гарантує наявність запчастин та безперебійну роботу на будь-якому об'єкті.

ТМ «EnerSol» підтримує гарантію та сервісне обслуговування по всій території України, тим самим підтверджуючи своє гасло – «Енергія Поруч».