Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

«Генератор у смартфоні» – дистанційне керування генераторами

Тепер керувати генератором стало ще простіше! Нова сучасна технологія «Генератор у смартфоні» дозволяє завжди бути в курсі ситуації та змінювати налаштування установки в реальному часі, незалежно від того, де ви знаходитесь!

«Генератор у смартфоні» для дому

Будь-яке обладнання потребує своєчасного та ефективного обслуговування. Хоча дизельні генератори абсолютно невибагливі, за ними теж слід стежити. Тим більше, що стабільне енергопостачання – важлива функція і в будинках, і на підприємствах.

Хоча ризики аварійних ситуацій із дизель генераторами мінімальні, багато власників все одно переживають і хочуть контролювати ситуацію. Якщо на підприємствах ще можна доручити це операторам, то що робити вдома? І цю проблему сповна вирішує «Генератор у смартфоні». Більше не доведеться хвилюватися, якщо ви часто перебуваєте у роз'їздах.

У приватних будинках від справності генератора безпосередньо залежить збереження дорогої побутової техніки - улюблених нотубуків, холодильників та телевізорів. Вранці, вдень чи вночі – ви завжди зможете дізнатися про актуальні показники, проконтролювати стан, переконатися у відсутності проблем чи змінити налаштування. Можете робити це з іншого кінця міста, сусідньої країни чи навіть з іншого континенту!

«Генератор у смартфоні» для підприємств

Якщо до генератора підключено складне дороге обладнання, принципово важлива безперебійна робота або потрібно відстежувати режим підприємства – з усім цим впорається "Генератор у смартфоні". Адже від цього часто залежить безпека, а іноді навіть життя працівників.

Система дистанційного керування є незамінною, якщо потрібно одночасно моніторити кілька електростанцій на різних об'єктах. Тепер абсолютно не важливо, де вони знаходяться територіально, бо достатньо однієї програми.

Для великих мереж оптимізація контролю та управління – це можливість наростити потужність та функціональність. Для розширення та ускладнення спочатку потрібно гарантувати стабільну роботу існуючої мережі. І централізований підхід показує себе найкраще. Програма дистанційного контролю дозволяє вчасно помітити навіть найменші проблеми, поки вони почали зароджуватися. А значить – уникнути аварій, серйозних поломок та дорогого ремонту.

Функції та можливості системи

«Генератор у смартфоні» – це безпека, функціональність та зручність. За помірну ціну ви отримуєте багатозадачну систему для повного контролю електростанції у будь-який час. І ось, які можливості вона надає:

  • Дистанційний запуск та зупинка двигуна;
  • Контроль параметрів мережі та генератора;
  • Контроль роботи двигуна та витрати палива;
  • відстеження показників контрольно-вимірювальних приладів;
  • Своєчасний моніторинг аварійних ситуацій та несправностей.

Ви можете віддалено відстежувати стан та керувати генератором по каналах GSM та Ethernet. Водночас, система дозволяє контролювати до 30 000 генераторів.

Скільки коштує «Генератор у смартфоні»?

Ми пропонуємо встановлення та налаштування системи «Генератор у смартфоні» за 19 800 грн. До цієї ціни входить весь пакет послуг:

  • Обладнання;
  • Монтаж обладнання та переоснащення генератора;
  • Налагодження.

Вам не доведеться купувати нову електростанцію чи додаткові громіздкі блоки. Один простий і порівняно недорогий пристрій дозволить вам постійно бути в курсі ситуації і тримати руку на пульсі.

Якщо у вас вже встановлений дизельний генератор і ви хочете підключити до нього систему керування та моніторингу, зв'яжіться з нашими менеджерами! Фахівці «ГЕКО-центр» проконсультують вас з усіх питань, розкажуть про тонкощі роботи