Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Електротранспорт

Електричний транспорт вже давно не новинка, але лише останнім часом розпочалася така хвиля популярності. По-перше, добиратися великим містом на машині все складніше, та й усе більше людей стурбовані питаннями екології. По-друге, нарешті вдалося здешевити та оптимізувати виробництво акумуляторів, завдяки чому такий транспорт став доступнішим, а його пробіг суттєво зріс. Це ви можете помітити, вивчивши характеристики в нашому каталозі!

На електротранспорт не потрібна реєстрація, на відміну від мотоциклів чи скутерів із двигуном внутрішнього згоряння. Не потрібні права та номерний знак, і покупка не відрізняється від придбання будь-якої іншої техніки.

Звичайні самокати та велосипеди, безумовно, гарні. Але їздити на них у спеку на роботу чи важливі зустрічі її надто зручно. Електротранспорт не змусить потіти, але водночас також навантажує відразу кілька категорій м'язів. Непогана альтернатива повсякденній зарядці!

А ще електротранспорт, попри стереотипи, бюджетний у використанні. Вартість кілометра пробігу буквально обчислюється у копійках. А залежно від потужності двигуна змінюються можливості транспорту та його пробіг. Нарешті, електротранспорт куди простіше зберігати, утримувати та обслуговувати – особливо у порівнянні з мопедами та мотоциклами.

Сучасний електротранспорт дуже різноманітний та універсальний. Під торговою маркою EnerSol вже вийшло кілька моделей із різними характеристиками і за демократичною ціною. Приємний стильний дизайн гармонійно доповнює картину. Електротранспорт EnerSol підійде кожному!