Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Трифазне джерело безперебійного живлення: ціна та особливості

Якщо вам потрібне джерело безперебійного живлення для найпотужнішої техніки, серверних, промислового обладнання або електродвигунів – вибирайте трифазний ДБЖ. Вони підходять для всього, що споживає високу напругу 380В. Їхня ціна вища, але вони більш стабільні і їх можна використовувати постійно, а не як резервний інструмент в аварійних ситуаціях.

Для порівняння швидкість спрацьовування звичайних ДБЖ може досягати 10 мілісекунд. Здається, що це мало, але для складної, чутливої чи дорогої техніки, як і для незбережених цінних даних, це може бути фатально. Крім того, є багато підприємств, робочі процеси яких не можна переривати навіть у такий спосіб. Трифазні ДБЖ спрацьовують відразу ж.

Як вибрати трифазний ДБЖ?

Основна відмінність між однофазним та трифазним ДБЖ у тому, що трифазні розвантажують нейтральний провід. Також більшість із них – це моделі з подвійним перетворенням. Отже, змінний струм спочатку перетворюється на постійний на випрямлячі, а потім – знову на змінний на інверторі. Напруга залишається стабільною постійно, а реакція на аварійні ситуації – миттєва.

Щодо конструктивних особливостей, з трифазними джерелами безперебійного живлення використовують різні випрямлячі. Зазвичай достатньо шестиімпульсних. Але для найпотужнішого обладнання бувають дванадцятиімпульсні. Вони знижують амплітуду струму максимально, наскільки це можливо.

Потужність однофазних ДБЖ рідко перевищує 10000 ВА, і вони підходять тільки для мереж на 220В. Трифазні для мереж на 380В можуть набирати потужність до 40000, і це не межа. Для дрібних побутових завдань достатньо 1000ВА, для невеликих мереж та серверів – від 1000 до 5000, а все, що вище, розраховується під конкретний об'єкт.

У нас ви можете придбати трифазний UPS в Україні!

Якщо вам потрібно купити трифазний ДБЖ за доступною ціною, зв'яжіться з нами. З 2004 року ми постачаємо електроенергією об'єкти будь-якої складності, від квартир до серверних. Так що в каталозі "ГЕКО-Центр" ви знайдете і генератори, і все необхідне допоміжне обладнання.

Пропонуємо трифазні джерела безперебійного живлення EnerSol. Свою торгову марку ми розробляємо з урахуванням накопиченого досвіду та актуальних потреб українського ринку. Вибір потужностей у каталозі коливається від 600/360 до 40000/36000 ВА/Вт. Серед них є практичні трифазні моделі.