Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Джерело безперебійного живлення для квартири: ціна та особливості

ДБЖ для квартири допомагає компенсувати коливання напруги та струму в мережі. А вони зустрічаються практично без винятку у всіх старих будинках, та й у новобудовах якість комунікацій часто бажає кращого. Але річ у тому, що коли такі стрибки перевищують амплітуду 7%, це небезпечно для техніки. Для цифрового допустимого показника ще менше. У найкращому разі вона просто швидше зношується. У гіршому вона може зламатися, спалахнути, а якщо мова про комп'ютер – можна втратити всі незбережені дані.

Використання джерела безперебійного живлення для квартири запобігає дорогим поломкам та аварійним ситуаціям. Саме тому ціна такого обладнання сповна окупається вашим спокоєм і безпекою. Тим більше зараз є різні моделі – від найпростіших лінійно-інтерактивних до тонких і чутливих механізмів з подвійним перетворенням. Але надто складні та дорогі модифікації будинку зазвичай не потрібні – вони для серверних, підприємств та цінного обладнання.

Як вибрати ДБЖ для квартири?

Щоб підібрати оптимальний ДБЖ для квартири, насамперед потрібно розрахувати оптимальну потужність пристрою:

  • Для персональних комп'ютерів будинку достатньо до 1000 ВА;
  • Для серверів та локальних мереж невеликих масштабів використовують ДБЖ на 1000-5000 ВА;
  • Для великих підприємств, серверних груп, IT-центрів та компаній потрібні потужності від 5000 ВА.

Ми рекомендуємо ДБЖ для квартири від 1000 до 3000 ВА, залежно від специфіки та кількості обладнання. Тому що до джерела безперебійного живлення можна підключити не лише системний блок, та й усі периферійні пристрої. У тому числі, роутери, модеми, принтери та сканери. Невеликий запас потужності краще закладати наперед на випадок нових покупок.

У нас ви можете придбати UPS для квартири в Україні!

Звертайтеся до нас, якщо плануєте купити джерело безперебійного живлення за доступною ціною. Ми займаємося постачанням електроенергії об'єктів будь-якої складності з 2004 року. В асортименті є ДБЖ для всіх завдань: від персональних комп'ютерів до серверних. Крім того, можете підібрати інше допоміжне обладнання.

У каталозі "ГЕКО-Центр" ви знайдете UPS EnerSol. Це наша торгова марка, яка розроблена з урахуванням актуальних потреб українського ринку, а не відірваних від реальності стандартів. Для квартири ми пропонуємо джерела безперебійного живлення потужністю 1000/900, 2000/1800, 3000/2700 ВА/Вт.