Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Джерело безперебійного живлення для комп'ютера: ціна та особливості

Комп'ютер – складна та дорога техніка, яка потребує дбайливого поводження. Стрибки електроенергії та різкі вимикання псують чутливу електроніку. Крім того, кожен бодай раз стикався з безповоротною втратою незбережених даних. А якщо це ще й робоча техніка, то такі аварійні зупинки робочого процесу можуть загрожувати значно серйознішими наслідками. І, звичайно, ніхто не скасовував ризик займання. Хоча воно трапляється рідко, але ймовірність не нульова.

І всі ці проблеми вирішує встановлений UPS для комп'ютера. Він же - ДБЖ або джерело безперебійного живлення для комп'ютера. Він вирішує одразу дві головні проблеми. По-перше, вирівнює коливання струмів у повсякденному режимі, тому що багато старих мереж нестабільні самі по собі. По-друге, при відключенні електроенергії він дає невеликий запас, щоб встигнути зберегти інформацію та вимкнути комп'ютер або підключити зовнішній акумулятор.

Як вибрати ДБЖ для комп'ютера?

Існують різні види джерел безперебійного живлення комп'ютера. Тут слід чітко розуміти, які саме завдання ви ставите.

  • Найпростіший та бюджетний варіант – це резервні ДБЖ. Їх ще називають офлайновими. Вони переводять харчування системного блоку інше джерело. Але вони досить грубі, спрацьовують до 10 мілісекунд і швидше зношуються. Тому для цінного обладнання або під час роботи з цінними даними краще взяти модель надійніше. А ось для побутових потреб його достатньо.
  • Інтерактивні ДБЖ для комп'ютера стабілізують напругу, не перескакую на акумулятор при дрібних стрибках і вдвічі швидше спрацьовують. Це вже практичніший варіант.
  • Найскладніші – джерела з подвійним перетворенням чи онлайнові. Вони повністю перетворюють струм і стабілізують напругу, що виходить. Це найточніші та найефективніші, але найдорожчі моделі. Саме їх рекомендується використовувати з цінними комп'ютерами та даними.

У нас ви можете придбати UPS для комп'ютера в Україні!

Якщо вам потрібно купити джерело безперебійного живлення за доступною ціною, зв'яжіться з нами. З 2004 року ми займаємося постачанням електроенергії об'єктів будь-якої складності – від квартир до серверних. Тому, крім генераторів, у нас ви можете знайти й інше допоміжне обладнання.

Зверніть увагу на ДБЖ EnerSol. Це наша власна торгова марка "ГЕКО-Центр", яку ми розробляємо з урахуванням накопиченого досвіду та актуальних потреб українського ринку. Зокрема, для комп'ютера ми пропонуємо моделі потужністю 600/360 або 800/480 ВА/Вт.