Центр обслуговування клієнтів:

38(044)507-16-06, 38(044)507-16-00

Сервісний центр:

(050) 337-39-13 (044) 581-68-11

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Блог


Повербанк для дому

Повербанк для дому

Що це і навіщо він потрібний? Повербанк EnerSol це накопичувач енергії, але це лише одна з його функцій. Розглянемо Повербанк EnerSol докладніше. Повербанк EnerSol має функцію подвійного перетворення електроенергії, це працює так: на вході до Повербанку EnerSol може бути електроенергія будь-якої якості (низький або високий вольтаж від 130В до 250В, неякісна синусоїда і т.д.) на виході ви завжди матимете якісну напругу. Завдяки цій функції вам відпадає необхідність ставити стабілізатор на вході д..

Батареї LFP (літій-залізо-фосфатні) що це?

Батареї LFP (літій-залізо-фосфатні) що це?

Це акумулятори, у яких матеріал катода застосовується літій-фосфат заліза. Анод виробляється з вуглецю, як і в інших літієвих елементів. Порівняно з аналогами LFP акумулятори мають чудову хімічну та термічну стабільність. Навіщо потрібні LFP батареї? "Звичайні" (свинцеві), автомобільні акумулятори для систем резервного та альтернативного енергопостачання підходять погано і служать недовго. Конструктивно їх пластини призначені для віддачі високої сили струму протягом короткого часу – дл..

Стаття блогу продукції ТМ «Enersol»

Стаття блогу продукції ТМ «Enersol»

Curabitur мультфільм. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci. Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ul ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget aliquet turpis..

Новий каталог 2020 року продукції ТМ «Enersol»

Новий каталог 2020 року продукції ТМ «Enersol»

Curabitur мультфільм. Duis velit augue, condimentum at, ultrices a, luctus ut, orci.   Donec pellentesque egestas eros. Integer cursus, augue in cursus faucibus, eros pede bibendum sem, in tempus tellus justo quis ligula. Etiam eget tortor. Vestibulum rutrum, est ut placerat elementum, lectus nisl aliquam velit, tempor aliquam eros nunc nonummy metus. In eros metus, gravida a, gravida sed, lobortis id, turpis. Ul ultrices, ipsum at venenatis fringilla, sem nulla lacinia tellus, eget aliquet..

Поповнення асортименту та довгоочікуваний електротранспорт

Поповнення асортименту та довгоочікуваний електротранспорт

Останнім часом асортимент каталогу "ГЕКО-центр" суттєво зріс. З'явилися нові дизельні та бензинові генератори різної потужності спеціально під різні завдання. Виходить все більше продукції нашої власної торгової марки EnerSol, при розробці якої ми врахували всі ваші запити та потреби. На сайті ви знайдете джерела безперебійного живлення, стабілізатори напруги, зварювальні та газові генератори, електрощитове обладнання, альтернативні джерела енергії та багато іншого. Все для постача..

Новий каталог 2020 року продукції ТМ «EnerSol»

Новий каталог 2020 року продукції ТМ «EnerSol»

Торгова марка «EnerSol» здійснила перші кроки у 2013 році з генераторного обладнання . Після багаторічного досвіду у продажах та підключенні електростанцій в Україні стали зрозумілі всі технічні потреби споживачів генераторного обладнання. Щоб рухатися далі, потрібно було вийти за межі кордонів та створити ширший асортимент потреб кожного клієнта. Після успішного старту та позитивних відгуків, було ухвалено рішення розширити асортимент ще більше та отримати новий досвід. Тому сьогодні ми маємо н..

«Генератор у смартфоні» – дистанційне керування генераторами

«Генератор у смартфоні» – дистанційне керування генераторами

Тепер керувати генератором стало ще простіше! Нова сучасна технологія «Генератор у смартфоні» дозволяє завжди бути в курсі ситуації та змінювати налаштування установки в реальному часі, незалежно від того, де ви знаходитесь! «Генератор у смартфоні» для дому Будь-яке обладнання потребує своєчасного та ефективного обслуговування. Хоча дизельні генератори абсолютно невибагливі, за ними теж слід стежити. Тим більше, що стабільне енергопостачання – важлива функція і в будинках, і на підприємствах. Х..

Наші об'єкти 6

Наші об'єкти 6

Генератор 7,5 кВА встановлений усередині приміщення з автоматичним запуском. ..

Наші об'єкти 5

Наші об'єкти 5

Дві установки кожна по 500 кВА Газовихлоп виведено на рівень вище 3-го поверху Установки працюють у синхронному режимі між собою..

Наші об'єкти 4

Наші об'єкти 4

Дизельгенератор 400 кВА із системою автоматичного запуску, додатковий паливний бак та синхронізація роботи з міською мережею. ..

Наші об'єкти 3

Наші об'єкти 3

Для нормальної роботи ДГ необхідно було зробити надійний газовий лоп і припливно-витяжну вентиляцію..

Наші об'єкти 2

Наші об'єкти 2

Дизель генератор 85 кВа. Київська область. Приватний будинок. Заснування всередині приміщення. Додатково обладнана система газових лопу та вентиляції...

Наші об'єкти 1

Наші об'єкти 1

Дизельгенратор 130 кВ Приватний будинок Вишгородський район..