Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Газові генератори


Газовий генератор GEKO 15014 GEPA GAS/SS

Газовий генератор GEKO 15014 GEPA GAS/SS

Код: 2394-01

Ном. потужність кВА/кВт 11/9 Макс. потужність кВА/кВт 12 / 10 Кількість фаз 3 Напруга (3~) У 400 Н..

Газовий генератор GEKO 20015 GEPA GAS/SS

Газовий генератор GEKO 20015 GEPA GAS/SS

Код: 2395-01

Ном. потужність кВА/кВт 16 / 13 Макс. потужність кВА/кВт 20 / 16 Кількість фаз 3 Напруга (3~) У 40..

Газовий генератор GEKO 30015 GEPA GAS/SS

Газовий генератор GEKO 30015 GEPA GAS/SS

Код: 2396-01

Ном. потужність кВА/кВт 23 / 21 Макс. потужність кВА/кВт 30 / 23 Кількість фаз 3 Напруга (3~) У 40..

Газові генератори

Електрогенератори – корисні прилади в заміських будинках і там, де бувають проблеми з постачанням електроенергії, навіть на підприємствах перебої з подачею електрики можуть викликати неприємні наслідки. Газовим електрогенератором називається прилад, що перетворює механічну енергію газу в електрику, джерелом живлення генератора може бути стаціонарний газопровід, але у разі його відсутності агрегат може працювати на зрідженому газі.

Електричний генератор, що працює на газу, більш економічний, ніж бензинові та дизельні прилади, а добре збалансовані газогенератори навіть ефективніші за пристрої з іншими джерелами живлення. Газові електричні генератори за типом пристрою бувають газопоршневою системою або мікротурбінною газогенераторною установкою. Газова електростанція може бути відкритого типу, а може розміщуватися в шумопоглинаючому капоті.

Вибір відповідного пристрою

На сторінках електронного каталогу сайту geko.kiev.ua пропонуються в асортименті газові генератори різної потужності та інших технічних характеристик. Представлено продукцію італійської фірми Genmac. Електростанцію можна підібрати за потрібними параметрами використання. Більшість приладів можуть працювати як на зрідженому, так і природному газі. Більшість агрегатів мають мінімальну вібрацію, видають помірний шум, що робить їх комфортними у використанні. Прилади бувають однофазними та трифазними, частіше зустрічається традиційна водяна система охолодження. Уточнивши скільки коштує відповідний Вам за параметрами газовий генератор, зробіть замовлення на сайті. Менеджери фірми зв'яжуться і після уточнення умов оплати та доставки товар надішлють покупцю.

Перевірений постачальник

Купити газовий електрогенератор зручно та вигідно в інтернет-магазині "Геко-Центр", ціна генератора, електростанції, яка використовує газ, у нас цілком доступна, а придбати газогенератор є можливість онлайн, і не їхати до Києва, де знаходиться склад фірми. Оплата провадиться зручним для покупця способом, у готівковій або безготівковій формі. Доставка здійснюється по всій території країни надійними перевізниками, можна скористатися послугами кур'єра. Гарантія якості надається покупцям згідно із Законом про захист прав споживачів. Гарантійний термін конкретного пристрою встановлює виробник. З усіх додаткових питань можна звернутися до співробітників фірми з зазначених контактів та отримати професійну консультацію.