Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Бензиновий генератор 5 квт

Бензиновий генератор 5 кВт: ціна та особливості

Бензинові генератори 5 кВт вважаються середньопотужними моделями. Вони все ще мало придатні для вирішення комерційних завдань, але чудово підходять для будинку, дачі чи квартири. Зазвичай їх встановлюють як резервне джерело живлення у разі перебоїв постачання.

Бензинові генератори 5 кВт найчастіше дешевші за дизельні, але витрата і ціна палива вища. Зате їх можна використовувати як резервне джерело або для тимчасових робіт, тому що вони набагато краще дизельного двигуна переживають багаторазові цикли включення та вимкнення. Крім того, бензогенератор не буде так швидко зношуватися від роботи на невеликій потужності.

Як вибрати бензогенератор 5 кВт?

Якщо ви вибираєте бензогенератор 5 кВт для будинку, потрібно враховувати його габарити, екологічність та рівень шуму. За цими критеріями у побуті бензин суттєво виграє у дизеля, коли йдеться про невисокі потужності. Крім того, таке обладнання легко встановити та використовувати. Зазвичай питань не виникає навіть у людей, які вперше бачать генератор поблизу. Отже, домочадці будь-якої миті зможуть скористатися ним, якщо щось пішло не так. А заразом їм зручно користуватися на виїзних та будівельних роботах.

Щоб точно розрахувати потужність, продумайте, навіщо вам потрібен генератор. Наприклад, така модель на 5 кВт підходить для постачання холодильника, плити та іншої кухонної техніки, комп'ютера або телевізора, іншого обладнання. Якщо малопотужної моделі достатньо лише на один пристрій (наприклад, насос або морозильну камеру), то середня потужність у цьому плані більш функціональна. Таким бензогенератором повністю забезпечують невелику сезонну дачу. Хоча якщо це вже повноцінний котедж, то краще подивитися моделі потужніші – від 7 кВт.

У нас ви можете купити генератори бензинові 5 кВт в Україні!

Звертайтеся до нас, щоб купити 5 кВт бензиновий генератор для ваших завдань. У каталозі ви знайдете обладнання від найкращих світових брендів GEKO, GENMAC та інших перевірених виробників. Також ми активно розробляємо та розширюємо модельний ряд власної торгової марки EnerSol, повністю адаптованої до запитів українського ринку.

Крім того, ми маємо свій технічний відділ на базі «ГЕКО-Центр». Майстри не лише допоможуть підібрати бензогенератор 5 кВт за доступною ціною, а й надають весь комплекс послуг з обслуговування. Це монтаж, налагодження, енергоаудит, автоматизація, ремонт та інші роботи.