Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Генератор бензиновий 3 квт

Бензиновий генератор 3 кВт: ціна та особливості

Бензинові генератори 3 кВт за ціною обійдуться дешевше за дизельні. Вони легко монтуються і вмикаються, так що впораються всі домочадці. Що важливо, вони компактніші і тихіші за дизельні, тому їх і зручніше використовувати вдома. З дрібних переваг вони стабільніше переносять морози та багаторазові цикли включення. Серед різних моделей знайдеться варіант для ваших завдань.

Ціна бензогенераторів 3 кВт нижча, тому що вони вважаються малопотужними. Цього критично мало для високих навантажень, не кажучи вже про постачання офісів та підприємств. А ось для освітлення сезонної дачі або підключення інструментів на будівельному майданчику його більш ніж достатньо. Бензинові генератори 3 кВт використовують як домашнє резервне джерело, щоб захистити насос, холодильник, комп'ютер або іншу цінну техніку від несподіваного відключення.

Як вибрати бензогенератор 3 кВт?

Якщо ваші завдання складніші за дрібні побутові витрати ресурсів, зверніть увагу на бензогенератори потужністю від 5-7 кВт. З комерційною метою використовуються моделі від 10 кВт і вище. Але в побуті немає сенсу переплачувати за потужності, які ніколи не знадобляться.

Оскільки найчастіше бензинові генератори 3 кВт – побутові, то враховуйте габарити та рівень шуму. Краще встановити його десь подалі від житлових приміщень, щоби він постійно не відволікав.

Потужні дизельні генератори краще підходять для постійної роботи, але за рідкісного або часткового використання вони швидше зношуються за рахунок специфіки двигуна. А ось бензинові на 3 кВт можна сміливо використовувати на підхваті, якщо у вас вдома часто скаче напруга. Таким чином вдасться вберегти дорогу техніку, щоб вона не згоріла від перепаду. Крім того, вдасться спокійно доопрацювати за комп'ютером, зберегти всю інформацію або готувати далі.

У нас ви можете купити бензинові генератори 3 кВт в Україні!

Купити бензиновий генератор 3 кВт ви можете у нас на сайті. У вашому розпорядженні найкращих світових брендів, серед яких – GEKO та GENMAC. Також зверніть увагу на торгову марку EnerSol. Це наш власний бренд, який ми розробляємо та розширюємо з урахуванням потреб українського ринку.

У нас ви знайдете бензогенератри 3 кВт за доступною ціною. Також можна замовити монтаж та інші додаткові послуги. Технічний відділ «ГЕКО-Центр» займається підключенням, ремонтом, обслуговуванням, енергоаудитом та іншими завданнями.