Центр обслуговування клієнтів:

38(044)507-16-06, 38(044)507-16-00

Сервісний центр:

(050) 337-39-13 (044) 581-68-11

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Генератор бензиновий 2 квт

Бензиновий генератор 2 кВт: ціна та особливості

Бензогенератори на 2 кВт вважаються малопотужними, тому ціна їх нижча. Їх недостатньо для високих навантажень, і тим паче – постачання комерційних об'єктів. Переважно вони використовуються для таких завдань:

  • Забезпечення безперебійної роботи великої побутової техніки, на кшталт холодильників та морозильних камер;
  • Постачання невеликих водяних насосів;
  • Висвітлення невеликих сезонних дач.

Якщо ваші завдання складніші, рекомендуємо звернути увагу на моделі потужністю від 5-7 кВт. Для професійних потреб використовують бензинові генератори від 10 кВт. Але якщо ваші завдання не складніші за вищезгадані, то 2 кВт – відмінний вибір, щоб не переплачувати за непотрібні ресурси.

Як вибрати бензогенератор 2 кВт?

Бензогенератори потужністю 2 кВт відносяться до побутових, так що критерії вибору багато в чому такі ж. Зважайте на призначення, місце для монтажу, рівень шуму. Визначтеся, чи потрібне вам постійне або резервне джерело живлення. Тому що малопотужні моделі добре справляються з роботою «на підхваті». Наприклад, у разі несподіваного відключення електроенергії вони захистять домашню техніку від такого стрибка. Ви зможете спокійно вимкнути її, доробити, що вам потрібно, або просто перечекати, доки постачання відновиться.

Бензинові генератори на 2 кВт екологічніше дизельних. Вони витрачають більше палива, але краще переживають багаторазові цикли включення і виключення. Тому їх, наприклад, можна використовувати також для інструментів під час ремонтно-будівельних робіт або автомобільних акумуляторів. Дизель краще вибирати, коли потрібне постійне потужне джерело. А ось для ситуативних завдань дрібніший бензин вигідніший, надійніший і ефективніший.

У нас ви можете купити бензинові генератори 2 кВт в Україні!

Бензинові генератори 2 кВт обійдуться дешевше за дизельні. Їх простіше встановлювати та обслуговувати, найчастіше вони компактніші і куди менше шумлять. Вони краще справляються за низьких температур, а різноманітність моделей не поступається дизельним.

Купити бензиновий генератор 2 кВт ви можете у нас на сайті. Ми пропонуємо продукцію найкращих світових брендів, серед яких – GEKO та GENMAC. Окрім того, зверніть увагу на нашу власну торгову марку EnerSol. Її асортименти постійно розширюється, а якість – зростає.

У нас ви знайдете бензогенератри 2 кВт за доступною ціною. А разом із ним можете замовити додаткові послуги – монтаж, перевірку, обслуговування. Технічний відділ "ГЕКО-Центр" проведе весь комплекс робіт у кращому вигляді.