Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Бензиновий генератор 10 квт

Бензиновий генератор 10 кВт: ціна та особливості

Бензинові генератори 10 кВт – це досить потужні моделі, які можна використовувати на підприємствах та інших комерційних об'єктах. Професійне обладнання використовується в цехах та майстернях у найрізноманітніших сферах. Вони потрібні, коли навіть короткочасна втрата енергії неприпустима і загрожує перериванням робочого процесу, виведенням дорогого обладнання з ладу та загрозою безпеці.

Бензогенератори 10 кВт екологічніші, компактніші і тихіші за аналогічні дизельні. Тому їх можна встановлювати в офісах та торгових центрах. З тих же причин у медицині та навчальних закладах також використовуються саме вони. А ще – у банківській сфері та на будь-яких інших підприємствах, де критично важливо зберегти всі дані та обладнання.

Як вибрати бензогенератор 10 кВт?

Якщо для постійного використання краще брати дизельний двигун, з бензогенераторів 10 кВт виходять відмінні резервні джерела енергії. Вони швидко і ефективно спрацьовують в аварійних ситуаціях і при цьому не зношуються від частих циклів включення або половини потужності.

Ціна у бензинових генераторів 10 кВт нижча, ніж у дизельних. Паливо обійдеться дорожче і витрачається швидше, але все залежить від ваших робочих умов. Крім того, бензин суттєво виграє за низьких температур та інших несприятливих зовнішніх умов.

Під час розрахунку потужності враховуйте свої завдання. Якщо потрібне тривале постачання великої кількості техніки, навіть 10 кВт може бути недостатньо. Але якщо обладнання не так багато чи основне завдання – спокійно завершити робочий цикл у разі аварійної ситуації, такого бензинового генератора вистачить сповна.

У нас ви можете купити генератори бензинові 10 кВт в Україні!

Звертайтеся до нас, якщо плануєте купити бензиновий генератор 10 кВт для ваших завдань. У каталозі ви знайдете продукцію GEKO, GENMAC та обладнання від інших перевірених світових брендів. Також ми активно розробляємо власну торгову марку EnerSol та розширюємо її модельний ряд повністю адаптований під запити українського ринку.

На базі "ГЕКО-Центр" діє технічний відділ. Майстри допоможуть підібрати бензогенератор 10 кВт за доступною ціною, а потім візьмуть на себе турботи щодо монтажу та підключення. Крім того, вам не доведеться самостійно турбуватися про перевірку захисних систем, фільтрів та болтових з'єднань. Ми надаємо весь комплекс послуг, включаючи енергоаудит, автоматизацію, ремонт та інші роботи.