Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Розподільні щити

Розподільні щити є пристроями для розподілу електроенергії однофазного і трифазного змінного струму з частотою 50 Гц. Ці пристрої захищають електричні ланцюги під час перевантаження та замикання. Розподільні щитки застосовують у силових установках підприємств, адміністративних будівель, житлових будинків. Розподільні щити містять апаратуру для комунікації та захисту, приєднані до електричних кіл, мають панелі керування. Бувають основні РЩ, групові, квартирні, поверхові та інших видів. Усередині металевих шаф розподілу (ШР) розміщують:

  • Вимикачі;
  • лічильники;
  • запобіжники;
  • комунікаційні елементи (клеми, шини);
  • слаботочні кабелі (інтернет, телебачення).

Корпуси можуть бути готовими, модульними або виготовляються індивідуально під певне приміщення.

Вибір на сайті

Продаж онлайн заощаджує кошти та час, щоб купити електричну розподільну шафу немає необхідності залишати своє місто, а просто замовити через інтернет, де ціни нижчі, ніж у звичайних магазинах. На сайті geko.kiev.ua представлений вибір щитів різної потужності, а також різного призначення. Висококваліфіковані фахівці фірми забезпечать встановлення обладнання за бажанням покупця. Також «Геко-Центр» надає послуги гарантійного та після гарантійного обслуговування. Замовити потрібний Вам розподільчий щит, шафу потрібного розміру та функціональності можна на сайті, залишивши свої контактні дані. Менеджери фірми зв'яжуться з Вами та уточнять усі необхідні формальності.

Переваги магазину "Геко-Центр"

Якщо Вам потрібно купити силовий розподільчий щит, то раціональним рішенням буде звернутися до інтернет-магазину "Геко-Центр", ціна на електричний щиток тут одна з найдоступніших в Україні. Доставка здійснюється по всій території країни. Сплатити покупку можна у зручній для покупця формі, готівкою або безготівковим розрахунком. Гарантію якості постачальник надає відповідно до чинного законодавства. З усіх робочих питань можна проконсультуватися з менеджерами фірми за контактними телефонами або електронною поштою.