Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Навантажувальний модуль

Навантажувальний стенд - пристрій електромеханічного типу, що використовується для випробування джерел електроенергії. Навантажувальні модулі дадуть можливість змоделювати навантаження мереж для агрегату, що перевіряється. Спектр випробувань приладів широкий, можна перевірити не тільки діючу, а й баластну напругу. Пристрій допоможе випробувати роботу джерел живлення, збільшить напругу дизельним електричним станціям, якщо рівень навантаження в мережі опуститься нижче за допустиму норму. Елементи системи включаються поступово, що дозволяє тестувати пристрої різної потужності. Випробування слід проводити регулярно, щоб уникнути аварійних ситуацій. Крім перевірочної функції, модулі підтримують стабільність напруги.

Пропозиції на сайті

Каталог сайту geko.kiev.ua пропонує навантажувальні модулі стаціонарного та мобільного типу в асортименті. Фірмове обладнання перевірено, має сертифікати, якість відповідає європейським нормам. Пристрої мають різну комплектацію, захищені металевими кожухами. Модулі навантаження, які називають баластні реостати, мають вимикачі, контролери, сигналізацію. Система, що нагрівається при роботі, оснащена повітряним охолодженням, панель управління теплоізольована.

Навантажувальний стенд має стабільний рівень навантаження, що дозволяє точно вимірювати параметри джерела енергії, що випробовується. Модулі навантаження потрібні виробникам та споживачам генераторних установок. Компанія «Геко-Центр» надасть потрібне замовнику обладнання, що підходить за потужністю, частотою та силою струму, іншим технічним характеристикам. Вибрати та замовити необхідне обладнання можна на сайті фірми, відправивши заявку.

Переваги компанії "Геко-Центр"

Інтернет-магазин "Геко-Центр" надає можливість вибрати та купити навантажувальні модулі різних типів та потужностей, ціна приладів тут одна з найвигідніших в Україні. Компанія з 2004 року займається розробкою, виробництвом, постачанням та встановленням електротехнічного обладнання. Фахівці фірми допоможуть покупцям не лише з вибором продукції, а й забезпечать монтаж та сервісне обслуговування. Оплата здійснюється безготівковим чи готівковим способом на вибір клієнтів. Перевезення у всі регіони країни забезпечать надійні фірми "Нова пошта" та інші. Зв'язатися з менеджерами компанії можна за контактними телефонами або в електронному вигляді.