Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Система автоматичного введення резерву – запорука надійного електропостачання об'єкта

На погляд, організувати безперебійне електропостачання об'єкта житлового чи виробничого характеру досить нескладно, досить підключити споживачів до кількох джерел електрики. Але при цьому необхідно вирішити питання синхронізації роботи такої системи, адже при раптовому припиненні надходження живлення від одного із джерел у мережах виникають перехідні процеси, що характеризуються великими струмами короткого замикання, нестабільністю навантаження тощо. Для грамотного підключення резервного джерела електропостачання є система автоматичного введення резерву, скорочено АВР.

Загалом принцип роботи системи АВР дуже простий: зникла напруга однією джерелі - автоматика всіх споживачів переключає інше джерело без участі оператора. Як правило, як резервне джерело застосовується генератор, який запускається в автоматичному режимі блоком автоматики системи АВР (AVR).

Структурна схема системи автоматичного введення резерву

За принципом дії АВР буває:

  • односторонньої дії;
  • двосторонньої дії;
  • з відновленням чи без відновлення;
  • ручні чи автоматичні.

При організації автоматичного введення резерву за принципом одностороннього впливу одне джерело призначається основним, інші перебувають у резерві. Якщо основне джерело припиняє подачу електроенергії, то мережа підключається резерв шляхом подачі сигналу від блоку управління на автоматичний запуск генератора. При появі живлення на основному джерелі резервні автоматично вимикаються.

У разі, якщо автоматичне введення резерву побудовано за принципом двосторонньої дії, лінії електропостачання повністю взаємозамінні, і кожна може бути як основною, так і резервною. Пропала напруга на основній лінії – автоматично йде сигнал запускати в роботу резервну. При відновленні параметрів електропостачання на основній лінії вона в роботу не вмикається, електропостачання об'єкта продовжується по резервній лінії. При черговому інциденті з електропостачанням резервна та основна лінії поміняються місцями.

Система з функцією відновлення настроєна на автоматичне повернення у вихідний стан. У цьому випадку, якщо на основному джерелі з'являється напруга, контролер управління блоку АВР через певний проміжок часу відключає резервний генератор і підключається до основного джерела. У разі реалізації системи без відновлення блок автоматичного введення резерву (АВР) налаштований на повернення до основного джерела живлення тільки в ручному режимі.

Система АВР може працювати у таких режимах:

  • ручному, коли перемикання між режимами здійснюється вручну за допомогою кнопок на модулі керування;
  • автоматичному, у разі перемикання між джерелами здійснює контролер управління;
  • напівавтоматично, тут включення та автозапуск резервного генератора здійснюється блоком автоматики запуску, а включення в роботу основного джерела здійснюється вручну.

Система може комплектуватися додатковими елементами: панелями контролю, пристроями сигналізації, приладами обліку споживання електроенергії, вбудованими батареями для живлення ланцюгів, що управляють.

Інтернет-магазин "ГЕКО-центр" - купити блок автоматичного введення резерву (АВР) за демократичною ціною

Наше підприємство здійснює постачання всього комплексу пристроїв та обладнання для комплектації систем автоматичного введення резерву (АВР), включаючи блоки керування, генератори, контролери, ціна на які прораховується індивідуально. Крім того, можна окремо купити генератор із системою автоматики для автозапуску для індивідуальної комплектації АВР. На все обладнання надається гарантія (умови гарантійної заміни дивись у відповідному розділі сайту).

Наші фахівці за необхідності дадуть розгорнуті консультації з усіх аспектів створення системи управління основними та резервними введеннями. За бажанням замовника ми можемо надати послуги не лише з постачання, а й щодо проектування систем енергозабезпечення. Компетенції "ГЕКО-центр" у цій галузі підтверджують десятки об'єктів наших замовників, що успішно експлуатуються. Різноманітні способи оплати (готівкою, безготівковим перерахуванням, по карті, післяплатою), дисконтна програма та бонуси, можливість сервісного та післягарантійного обслуговування зроблять наш сайт Вашим надійним партнером.