Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Альтернативні джерела енергії Сонячна панель "Квазар" KV10

Альтернативні джерела енергії Сонячна панель "Квазар" KV10

Код: 48

Номінальна потужність 10Вт; Напруга 12В; Габарити: 440x285x35 Вага: 1.9кг Матеріал: Монокристалічн..

Сонячні батареї

Сонячні батареї – це пристрої, які перетворюють сонячну енергію на електроенергію. Нині це одне з найперспективніших альтернативних джерел енергії. Пристрій панелей є об'єднанням фотоелементів, що перетворюють промені сонця в постійний струм, собівартість такої електроенергії порівняно низька. Батарея може бути тонкоплівкової, полікристалічної, монокристалічної, мати різні функції, потужність, принцип дії.

Продаж онлайн сонячних батарей заощаджує матеріальні та тимчасові ресурси, щоб купити панель на сайті geko.kiev.ua немає необхідності залишати Харків, Дніпропетровськ або будь-який інший населений пункт України, а ціни в інтернеті нижчі. Сонячне світло загальнодоступне, користуватися цим джерелом можуть у Києві, Харкові та іншому регіоні. Важливою перевагою сонячної енергетики є екологічна безпека. Нові розробки соларів, що знижують собівартість, сприяють їх популяризації, також підвищується потужність систем, їх забезпечують акумуляторами для збереження електроенергії.

Відповідна панель

Вартість сонячних батарей залежить від потужності та складності пристрою, а також від виробника та постачальника, магазин "Геко-центр" пропонує геліо панелі одні з найвигідніших цін в Україні. Уточнити, скільки коштує сонячна батарея потрібної конструкції та потужності є можливість в каталозі сайту. Якщо зараз на сайті немає відповідної моделі, то можна зв'язатися з менеджерами компанії та уточнити можливості замовлення та терміни поставки. Вибрати батарею представлена можливість різного розміру, від встановлюваних на калькулятор, для його зарядки, до систем, що займають дахи великих будівель та приватних будинків, які живлять електроенергією споживачів, особливо це зручно там, де немає централізованого енергопостачання.

Переваги "Геко-центр"

Придбати сонячні (українською "сонячні") батареї вигідно та зручно в інтернет-магазині "Геко-центр" (Україна), ціна на сайті цілком доступна, а купити панелі можна онлайн, без необхідності вирушати до Києва, де знаходиться склад фірми. Гарантійні терміни встановлюються виробниками, якість товару гарантується постачальником. Розрахунок проводиться зручним для клієнтів способом, у безготівковій чи готівковій формі. Перевезення придбаного товару по всій території країни здійснюють відомі перевізники Делівері, Нова пошта та інші. Уточнити всі робочі моменти можна у співробітників компанії, зв'язавшись із ними за вказаними контактами.