Центр обслуговування клієнтів:

044 507 1606, 044 507 1600

Сервісний центр:

050 337 3913, 044 581 6811

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Альтернативні джерела енергії КОГЕНЕРАЦІЙНА УСТАНОВКА 230

Альтернативні джерела енергії КОГЕНЕРАЦІЙНА УСТАНОВКА 230

Код: 50

Електрична потужність кВт 237 Теплова потужність кВт 371 Довга мм 3200 Ширина мм 1200 Висота мм 230..

Когенерація (спільна генерація)

Використання когенераторних принципів отримання енергії допоможе забезпечувати недорогим теплом споживачів. Процес когенерації є одночасним виробництвом теплої та електричної енергії. Механічний джерело електроенергії - генератор, а теплову енергію одержують від утилізації тепла, яке втрачають звичайні пристрої, викидають в атмосферу. Теплова енергія таких установок використовують для нагрівання води або процесах використання гарячого повітря.

Когенерація суттєво знижує ціну енергії, що веде до економії коштів. Використання в електростанціях технологій когенерації у міських ТЕЦ доповнить постачання теплом та забезпечить потреби населення у гарячій воді. Когенераційні установки – альтернатива традиційним тепломережам, пристрої регулюють режим залежно від зовнішньої температури, дають незалежність від централізованих джерел постачання. Економія від використання такого пристрою за короткий термін покриває витрати на її монтаж.

Когенераторні установки

Продажі онлайн допоможуть економії часу та матеріальних ресурсів. Придбати потрібний товар, прилади, обладнання та інше можна не залишаючи свій населений пункт, а ціна в інтернеті вигідніша. Когенераторні установки економічніші, ніж теплові станції. Конструкція установки складається з турбіни, електрогенератора, теплообмінника та систем управління приладами.

На сайті geko.kiev.ua представлена когенераційна установка фірми EnerSol. Фахівці компанії не лише запропонують товар, а й проведуть професійну консультацію, забезпечать монтаж обладнання, гарантують сервісне обслуговування. Замовлення можна зробити на сайті, зв'язавшись із співробітниками фірми.

Переваги фірми Геко-центр

Компанія "Геко-Центр" пропонує не тільки придбати когенераційні установки за доступними цінами, але й забезпечать монтаж обладнання, нададуть гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. "Геко-Центр" працює на українському енергетичному ринку з 2004 року, фірмова продукція отримала високу оцінку споживачів та має великий попит. Доставка придбаного товару провадиться по всій території України надійними транспортними фірмами. Сплатити покупку можна у зручній для клієнтів формі, готівкою або безготівковими коштами. На все обладнання надається гарантія, термін якої визначають виробники.