Центр обслуговування клієнтів:

38(044)507-16-06, 38(044)507-16-00

Сервісний центр:

(050) 337-39-13 (044) 581-68-11

Напишіть нам!

sales@geko.kiev.ua

Альтернативні джерела енергії Сонячна панель "Квазар" KV10

Альтернативні джерела енергії Сонячна панель "Квазар" KV10

text_sku48

Номінальна потужність 10Вт; Напруга 12В; Габарити: 440x285x35 Вага: 1.9кг Матеріал: Монокристалічн..

Альтернативні джерела енергії Вітрогенератор Flamingo Aero

Альтернативні джерела енергії Вітрогенератор Flamingo Aero

text_sku49

Вітрогенератор номінальною потужністю 0,3 кВт + Контролер заряду в комплекті..

Альтернативні джерела енергії КОГЕНЕРАЦІЙНА УСТАНОВКА 230

Альтернативні джерела енергії КОГЕНЕРАЦІЙНА УСТАНОВКА 230

text_sku50

Електрична потужність кВт 237 Теплова потужність кВт 371 Довга мм 3200 Ширина мм 1200 Висота мм 230..

Альтернативні джерела енергії

Сучасне людство використовує традиційні джерела енергії: нафту, газ, вугілля та деякі інші. Запаси цих ресурсів незабаром вичерпаються. Щоб уникнути енергетичної кризи, люди змушені переходити до інших альтернативних, відновлюваних джерел. До відновлюваної енергетики відносяться:

  • геліоенергетика;
  • вітроенергетика;
  • біопаливо.

Одним із видів альтернативної енергії є когенерація комбінація виробництва електричної та теплової енергії. Когенераторні станції ефективніші за теплові електростанції, цей принцип допомагає суттєво економити теплову енергію. У конструкцію когенераційної установки газова турбіна, електрогенератор, теплообмінник і система управління.

Геліоустановки перетворять сонячне тепло на електроенергію. Сонячна енергетика може забезпечувати будинки теплом та електрикою. До недоліків такої системи можна зарахувати залежність від часу доби, сезону, погоди. Безперечною перевагою геліоенергетики є екологічна безпека та практично нескінченне відновлення.

Вітроенергетикою називають принцип експлуатації руху повітря для видобутку електроенергії. Вітряки широко застосовують у європейських країнах. Біопаливо видобувається з рослинної чи тваринної сировини: біогаз, солома, етанол та інші. Геотермальні джерела використовують тепло надр планети.

Пропозиція на сайті

Інтернет продажі стають все популярнішими, це економить тимчасові та матеріальні ресурси. Замовити та придбати потрібне обладнання на сайті geko.kiev.ua можна з будь-якої точки країни. Компанія "Геко-Центр" пропонує:

  • когенераційні установки;
  • вітрогенератор Flamingo Aero;
  • Сонячна панель "Квазар"

Продукція торгової марки ENERSOL відповідає європейським стандартам, відрізняється високою якістю та надійністю. Вибравши потрібне Вам обладнання чи прилади, зробіть замовлення на сайті. У наш час альтернативні джерела енергії стають дедалі популярнішими. При підвищенні ефективності та зниженні вартості обладнання вони можуть скласти конкуренцію традиційним джерелам.

Перевірений постачальник

Вибрати та купити різні види пристроїв для отримання альтернативної енергії з відновлюваних джерел зручно та вигідно в інтернет-магазині "Геко-Центр". Ціни на обладнання одні з найдоступніших в Україні. Здійснити покупку можна в режимі он-лайн, не залишаючи свій населений пункт. Доставку придбаного товару по всій території України здійснюють відомі транспортні компанії. Сплатити покупку можна зручним для покупця безготівковим чи готівковим способом. Гарантію на прилади та обладнання встановлюють виробники. Про всі робочі моменти можна проконсультуватись із співробітниками фірми.